Kodowanie kluczyka z immobilizerem - region Tczewa.

 

Oferujemy państwu kodowanie kluczy do wszystkich popularnych marek obecnych na naszym rynku. Dzięki oprogramowaniu porównywalnemu do dilerskiego jesteśmy w stanie zakodować klucze zwykle, zbliżeniowe, karty, rybki oraz scyzoryki. Dorabiamy klucze zapasowe (gdy posiadają państwo co najmniej 1 komplet) oraz jesteśmy w stanie dorobić klucze w przypadku utraty ostatniego działającego kompletu. Nasza przewaga nad ASO oraz konkurencją jest mobilność. W przypadku utraty ostatniego kompletu kluczy, nasz mobilny serwis dojedzie w miejsce, gdzie jest zaparkowane auto i w większości przypadków klucz zostanie dorobiony na miejscu, bez konieczności transportu pojazdu przez auto lawetę. Dzięki zaawansowanym programom diagnostycznym, do kodowania kluczy nie potrzebujemy kodów pin, skc, psw. Jesteś z Tczewa? Super!  Natomiast jeżeli z okolic to również zapraszamy do kontaktu w celu rozwiązania problemu.

 

Kodowanie kluczyka z immobilizerem jest procesem programowania klucza samochodowego, aby był on zgodny z systemem bezpieczeństwa immobilizera w pojeździe. Oto kilka informacji na ten temat:

  1. Co to jest immobilizer: Immobilizer to elektroniczny system zabezpieczeń stosowany w wielu nowoczesnych samochodach. Ma on na celu zapobieganie kradzieży pojazdu przez uniemożliwienie uruchomienia silnika bez prawidłowo zakodowanego klucza.

  2. Potrzeba kodowania kluczyka z immobilizerem: Jeśli posiadasz nowy kluczyk samochodowy lub zastępczy kluczyk, który nie jest jeszcze zakodowany z immobilizerem, konieczne będzie przeprowadzenie procesu kodowania. Bez tego klucza nie można użyć do uruchomienia pojazdu.

  3. Kodowanie kluczyka przez specjalistę: Kodowanie kluczyka z immobilizerem jest zazwyczaj przeprowadzane przez specjalistów lub autoryzowane serwisy samochodowe. Technicy posługują się specjalnymi narzędziami diagnostycznymi i oprogramowaniem, które pozwala na komunikację z systemem immobilizera w samochodzie.

  4. Proces kodowania kluczyka: Proces kodowania klucza może różnić się w zależności od marki i modelu pojazdu. W większości przypadków wymaga on dostępu do specjalnego programu diagnostycznego, który umożliwia wprowadzenie unikalnego kodu do pamięci klucza i systemu immobilizera. Kodowanie klucza zazwyczaj odbywa się przy użyciu portu diagnostycznego samochodu.

  5. Bezpieczeństwo i ochrona: Kodowanie kluczyka z immobilizerem ma na celu zapewnienie dodatkowego poziomu bezpieczeństwa dla Twojego pojazdu. Dzięki temu tylko odpowiednio zakodowany klucz będzie w stanie uruchomić silnik samochodu, co utrudnia nieuprawnionym osobom próbę kradzieży pojazdu.

  6. Konieczność autoryzacji: Aby przeprowadzić kodowanie kluczyka z immobilizerem, często konieczne jest dostarczenie dokumentacji potwierdzającej, że jesteś właścicielem pojazdu lub uprawnionym użytkownikiem. Działa to jako środek ochrony, aby zapobiec nieuprawnionemu dostępowi do programowania kluczyka.

W przypadku potrzeby kodowania kluczyka z immobilizerem zalecam skontaktowanie się z autoryzowanym serwisem samochodowym lub specjalistą ds. kodowania kluczyka, którzy posiadają odpowiednie narzędzia i wiedzę, aby przeprowadzić ten proces zgodnie z wymaganiami producenta pojazdu.